Ingr. Martina Budinská

18.10.2022

Ingr. Martina Budinská

Regionálna skupina: Hopi-nosiace poradenstvo

Kde poradenstvo poskytuje? - Brezno a okolie, s možnosťou poradenstva priamo u vás doma. Organizujem podporné stretnutia pre nosiace mamičky v Brezne - TuSOM.

Na čo sa poradkyňa zameriava? - Ponúkam konzultáciu a poradenstvo, ako si správne vybrať nosiacu pomôcku. Ako správne nosiť svoje detičky v nosiči/šatke/Ring Slingu. Naučím vás, ako si správne nastaviť ergo nosič, alebo naviazať šatku. Pomôžem vám s prvým naviazaním novorodenca, ale aj väčšieho dieťatka do šatky. Ukážem možnosť, ako nosiť dieťatko na chrbte. Rada vysvetlím, ako nadojčiť dieťa v nosiacej pomôcke.

Iné špecializácie? - Laktačné poradenstvo

Poradenstvo je spoplatnené

Kontakt: martinatokarova@gmail.com

Prečo sa rozhodla venovať poradenstvu nosenia? - "Som mamička na materskej dovolenke. Spolu s mojou dcérkou milujeme nosenie a vzájomnú blízkosť si užívame naplno. K noseniu ma priviedla moja sestra, ktorá začala nosiť už pred 15 rokmi. Od vtedy som si to zamilovala a vedela, že budem nosiť aj ja moje detičky. Je to láska. Nosenie mi prirástlo až tak k srdcu, že som začala pomáhať mamičkám v mojom okolí ako nosiť svoje detičky správne. Certifikovanou poradkyňou som sa stala v roku 2021, absolvovaním môjho prvého kurzu poradkýň nosenia v Bavlnce. Ďalšie kurzy Rischino pre poradkyne nosenia deti a kurz Přirozeného kojení som absolvovala nasledujúci rok. Nosenie, je liek láskou..."


Kontaktujte poradkyňu