Výrobcovia a e-shopy

Aby ste si ľahšie našli šatku alebo nosič, prinášame vám prehľad slovenských výrobcov, predajcov, požičovní a e-shopov, ktorí sa špecializujú na nosiace pomôcky a príslušenstvo na nosenie detí. Rovnako tu nájdete aj výrobcov oblečenia pre mamičky vhodného na dojčenie.


Výrobcovia

Moyo

Bratislava

slovenský výrobca ergonomických nosičov a doplnkov na nosenie detí. V ich ponuke nájdete aj nosičské mikiny a oblečenie pre mamičky a detičky.

E-shop: www.moyobaby.com

FB stránka: Moyo - slovenské nosiče

IG stránka: moyocarrier


AnaKalis Slovakia

Bratislava

hand-made tvorca kabeliek, tašiek, ľadviniek, vakov a iných doplnkov pre všetky mamičky a ženy. Šitie Ring Slingov, oprava a úprava šatiek a detské mini nosiče. 

web: anakalis

FB stránka: AnaKalis Slovakia

IG stránka: anakalis_slovakia


NoMa Baby

Slovenský výrobca ergonomických nosičov a doplnkov na nosenie detičiek. V ponuke NoMa baby nájdete ergonomické nosiče v 4 veľkostiach šité z autorskej šatkoviny, Ring Slingy a rôzne doplnky. 

web: www.ergonosice.sk

FB stránka: NoMa baby

IG stránka: noma_baby

Sestrice

Bratislava

Sestrice je slovenská nosiaca značka, ktorá ponúka na svojej stránke certifikované nosiče a šatky na nosenie detí, doplnky na nosenie pre rodičov, udržateľné oblečenie. Na ich stránkach nájdete návody na nosiče a šatky, rôzne články a cez správy poskytujú aj online poradenstvo.

web: www.sestrice.com

FB stránka: Sestrice 

IG stránka:  sestrice_wraps


Zoje

Žilina

S láskou a precíznosťou vyrábané ergonomické nosiče pre zdravé nosenie detí. Nosiče sú vyrábané v troch veľkostiach s možnosťou výberu typu ramenných popruhov a spôsobu regulovania šírky nosiča. V ponuke nájdete aj nosiče pre bábiky, ľadvinky a tašky 

web: www.zoje.sk

FB stránka: Zoje Nosiče

IG stránka: nosicezoje


Zumbucca

Svätý Jur

Slovenské nosiče s dlhoročnou tradíciou, vyrábané v  spolupráci s poradkyňami nosenia. Nosiče presne podľa vašich predstáv a potrieb, vyrábané priamo na zákazku. V ponuke nájdete aj rôzne doplnky pre nosiacich rodičov.

web: www.zumbucca.com

FB stránka:  Zumbucca

IG stránka: zumbucca.carrier


Predajne, e-shopy, požičovne

Šatkaňa - poradenstvo/predajňa/ požičovňa

Trnava

Osobné a online poradenstvo v oblasti nosenia detí. Pomoc pri výbere vhodnej nosiacej pomôcky, zaučenie a nácvik. Organizácia stretnutí s témou ergonomického nosenia. Šitie Ring Slingov, opravy a úpravy šatiek.

FB stránka: Šatkaňa TT 

IG: Satkana.tt

pri Srdiečku - poradenstvo/predajňa/ požičovňa

Zvolen

Osobné a online poradenstvo v oblasti nosenia detí. Pomoc pri výbere vhodnej nosiacej pomôcky, zaučenie a nácvik. Organizácia stretnutí s témou ergonomického nosenia. Šitie Ring Slingov, opravy a úpravy šatiek.

FB stránka: pri Srdiečku

IG: pri srdiečku

To sa nosí - požičovňa/poradenstvo

Dolný Kubín

Poradenstvo správneho nosenia detí, požičovňa šatiek a nosičov

FB: To sa nosí

 

babywearhous - eshop

BratislavaČeské eshopy


iŠátky.cz - 

Jsme eshop, kamenna prodejna, nadsenci pro noseni

Praha

Hledáte nosící pomůcku, která vám padne? Rádi pomůžeme. Nošení se věnujeme s láskou. Snažíme se ,aby u nás bylo dobře jak malým, tak velkým zákazníkům.Vybereme společně to nejlepší, ať už jde o šátek, nosítko nebo oblečení. Pokud váháte, máme i půjčovnu, nabízíme odborné poradenství a kurzy! Mámy maminkám s láskou

FB stránka: iSatky

IG: isatky_cz

V Hadru.cz 

Jsme eshop, kamenna prodejna, poradenství nošení

Ostrava

Věnujeme se poradenství v oblasti ergonomického nošení. Máme kamennou prodejnu a půjčovnu v Ostravě. Jsme výhradními distributory pro CZ a SK pro značky Kavka Baby, Neko Slings, Kenhuru a Fun2bemum. Neustále se věnujeme vzdělávání a sledování nejnovějších trendů v oblasti nošení tak, abychom našim zákazníkům vždy přinášeli to nejlepší.

FB st

ránka: vhadru

IG: vhadru_cz

YouTube: vhadru

ŠátkoMánie.cz

Týnec nad Sázavou

Jsme rodinná firma, která vznikla v roce 2014 a zabývá se prodejem pomůcek na nošení dětí. Důležitý pro nás je osobní přístup a poradenství. Kromě prodeje máme i půjčovnu šátků a nosítek. Prodej šátků, nosítek, nosícího oblečení a poradenství, ohledně nošení, včetně půjčovny

FB: ŠátkoMánie.cz

IG: satkomanie

YOuTube: ŠátkoMánie


Nošení online - eshop

Praha

Šátky: Luluna, Roar, Wild Slings oficiální partner Nosítka: Skladem na e-shopu od výrobců kvalitních nosítek. Nosítko na míru (zakázkové šití nosítka) Vlastní designova řada šátek AWE a AWE.  EverySlings, MONILU,  DONKEY a mnoho dalších v půjčovně i k prodeji.

FB stránka: Nošení onlineChcem sa pridať do zoznamu e-shopov a výrobcov

Ste výrobca alebo predajca nosičov, šatiek, Ring Slingov, nosiaceho oblečenia alebo iných doplnkov pre nosiace mamičky? Máte záujem pridať sa do zoznamu predajcov na stránke Škola nosenia? Práve prostredníctvom poradkýň nosenia, máte jedinečnú možnosť priblížiť sa svojim zákazníkom - nosiacim mamičkám a oteckom. V prípade záujmu o spoluprácu, nás neváhajte kontaktovať. 

Registračný formulár