Mama Dance

Každý kto sa už pokúšal upokojiť a uspať bábätko nám dá za pravdu, že pohyb, je veľmi nápomocný. Je na to jednoduché vysvetlenie. Bábätká pravidelný pohyb, pohupovanie, kolísanie a hojdanie milujú. 

Dochádza pri ňom k dráždeniu vestibulárneho aparátu - ktorý sa nachádza v mozgu a má okrem iného na starosti udržiavanie rovnováhy, vnímanie tela v priestore - toto dráždenie vyvoláva pocit, ktorý sa označuje ako vestibulárna slasť. Mamičky často používajú na upokojenie bábätka chôdzu, pohupovanie na rukách, skákanie na fitlopte či chodenie po schodoch. Nebolo by však omnoho príjemnejšie, ak by ste počas starostlivosti o bábätko zároveň pracovala aj so svojim telom?

Prečo nespojiť nosenie a tancovanie? Už 7 rokov pod značkou Mama Dance organizujem kurzy tanca s bábätkom v šatke, na ktorých poskytujem mamičkám aj poradenstvo nosenia  :) Počas hodín sa venujeme správnemu držaniu tela, správnemu zapájaniu brušných svalov a popri tom sa ešte stihneme porozprávať a stráviť príjemný čas v spoločnosti iných mamičiek :) Pridajte sa do našich skupiniek a zažite aj vy pocit pohody, kedy nemusíte riešiť stráženie bábätka, aby ste si mohla ísť konečne zacvičiť a zatancovať.

Na rok 2023 sme pre vás pripravili nové kurzy, stačí si vybrať z ponuky.  

Kurz Tanec s bábätkom 

Šustekova 49, Bratislava-Petržalka

Začiatok 02.02.-30.03.2023

10:00 - 11:00 hod. 

Viac info TU

V spolupráci s tanečným štúdiom Bhumika Dance School vám prinášame kurz Mama Belly Dance. 

Prihlasovanie a informácie o kurze  nájdete TU

Kurz Online Mama Dance

zatancujte si s nami z pohodlia domova

Cena kurzu: 30€ (6 lekcií po 5€), jednorazové prihlásenie 6€
Kurz začína 02.03.2023 o 11:15 --12:15 hod

Viac o kurze sa dozviete TU