Zľavy pre členky OZ

Pre naše členky sme pripravili niekoľko zliav, ktoré platia priamo v Škole nosenia - napríklad 10% na doplnkové kurzy, ako sú Ring Sling, Zdravé nosenie, Používanie grafického programu Canva, Využívanie sociálnych sietí pre poradkyne a iné. Rovnako aj naši partneri sa zapojili do výhod pre členky - Kura Harabura, AnaKalis, Pauzza Coffee vám ponúkajú zľavu na objednávku ich tovaru a dohadujeme pre vás ďalšie zľavy. 

Link na zľavy vám zašleme po zapojení sa do členstva OZ. 

Zľavy v Škole nosenia

- 30% zľava na objednávku trička Poradkyňa Školy nosenia

- 10% zľava na merch Škola nosenia

- 10% zľava na doplnkové kurzy v Škole nosenia

30% zľava na tričko
Pripravujeme pre vás

Tričko Poradkyňa Školy nosenia sa zatiaľ objednáva priamo cezo mňa - skolanosenia@gmail.com, neskôr bude pridané do merchu Školy nosenia na e-shope Kura Harabura. Stačí si vybrať strih trička a farbu (biela, čierna). 

Zľavy u našich partnerov

Nezabudnite využiť aj zľavy na nákup u našich partnerov:

15% na objednávku u Kura Harabura so zľavovým kódom, ktorý vám zašleme na email po prihlásení sa do členstva v OZ Škola nosenia. 

Link na zľavu pri stiahnutí aplikácie Baby Care nájdete priamo po kliknutí na logo Baby Care nižšie. 

Cenník pre klientov po 10% zľave:
Mesačné členstvo: 5,39€*
Polročné členstvo: 62,99€
Ročné členstvo: 89,99€ 


Výška členského príspevku na rok 2024/2025 je 20€. O členstvo v OZ Škola nosenia sa môžu uchádzať poradkyne, ktoré ukončili kompletný kurz v Škole nosenia. Pokiaľ ste externá poradkyňa a máte záujem pridať sa k poradkyniam Školy nosenie a stať sa členkou OZ, prosím kontaktujte nás na email skolanosenia@gmail.com.  

Pre externé poradkyne bude pripravený kurz Ergonomický nosič.