Zuzana Fabian

30.10.2022

Zuzana Fabian

Regionálna skupina: Nosenie detí Košice

Kde poradenstvo poskytuje? - Rada by som pôsobila v Košiciach resp. aj Košice-okolie. Ak ženy z partie "nosenie detí v Košiciach" dovolia, tak na podporkách v Košiciach a veľmi rada aj osobne či už u nás doma alebo v domácom prostredí u mamičky, podľa preferencií.

Na čo sa poradkyňa zameriava? - Aktuálne by som sa chcela zamerať najmä na nosenie v šatke a časom pridružiť aj RS a nosiče. Čo sa týka rôznych úväzov, časom by som sa rada orientovala vo viacerých typoch, aktuálne si dovolím radiť len čo sa týka KSK.

Aktivity poradkyne - Jeden deň v týždni sa stretávame v Kulturparku. Máme krásne priestory ako stvorené pre maminky a deti. Máš možnosť u nás vyskúšať množstvo šatiek a nosičov. Vieme ti aj na týždeň zapožičať zadarmo na skúšku, aby si si doma vyskúšala, či tebe a tvojmu bábätku nosič sadne. Vždy dávame oznam v našej skupine alebo na našej stránke Nosenie detí Košice.

Kontakt: zuzzy.smrigova@gmail.com

Prečo sa rozhodla venovať poradenstvu nosenia? - "K noseniu som sa dostala v podstate sama a to tak, že sa mi to vždy páčilo, v blízkom okolí som to vídala a vedela som, že raz, keď budem čakať dieťatko, chcem ho nosiť. Nuž, a tak sa aj stalo. Môj syn Rafael, je nosený v podstate od prvých dní svojho života, a teda až na pár prípadov, je plne noseným dieťatkom. Postupne s nosením, pribúdali skúsenosti a samozrejme aj informácie, ktoré som zbierala všade, kde sa len dalo. Aktuálne sa stále vzdelávam, myslím si, že vždy je niečo, čo sa môžem priučiť. Zároveň každé poradenstvo vnímam ako výnimočné a vyžadujúce individuálny prístup. A v tomto duchu plánujem aj pokračovať. "

Absolvované kurzy v Škole nosenia: október 2022 - Kurz pre poradkyne nosenia - Šatka


Kontaktovať poradkyňu