Renáta Foťková

10.02.2024
Certifikát nosič
Certifikát nosič

Renáta Foťková

Zvolen

Kde poradenstvo poskytuje? - Zvolen a okolie do 40km. Poradenstvo poskytujem v nosiacom obchode Pri Srdiečku, Námestie Slobody 2013, Zvolen, kde pracujem ako certifikovaná poradkyňa nosenia. Samozrejmosťou je online poradenstvo a rovnako ak to maminke vyhovuje najviac, tak viem prísť k nej domov. Stretnúť so mnou sa môžete na podporných stretnutiach ako aj na kurzoch s rôznym zameraním.

Na čo sa poradkyňa zameriava? - Na správne nosenie v nosiči novorodenca až po veľké detičky. Nosič Vám pomôžem vybrať správny pre Vás a rovnako Vám ho nastavím. Poradím s nosením v šatke. A tiež rada pomôžem s dojčením v nosiči alebo v šatke. Robím aj Barefoot poradenstvo. Pomôžem Vám vybrať správnu obuv.

Absolvovaný kurz zameraný na ergonomické nosiče.

Poradenstvo je spoplatnené

Prečo sa rozhodla venovať poradenstvu nosenia? - "K noseniu som sa dostala ako zúfala mamička, ktorej dieťatko sa chcelo dojčiť alebo byť na rukách, čiže byť non-stop v kontakte. Bolo pre mňa veľmi náročné byť pripútaná k dieťatku a nechápala som prečo sa to deje, keď iné mamičky sú nastajlované a spokojné a ja prežívam zo dňa na deň s dieťatkom na prse v náručí. Kládla som si otázku čo robím zle. Vďaka noseniu som zistila, že nerobím nič zlé, že moje dieťa nie je pokazené a že život s dieťatkom môže byť vďaka noseniu pohodička a môžeme si užiť spoločné chvíle. A tak som sa rozhodla toto ukazovať mamičkám, rozhodla som sa ukázať im aj inú cestu - pohodovejšiu. Pre mňa je to posolstvo, aby sme vychovali ďalšiu generáciu viac empatickú a aby táto generácia mamičiek bola viac v pohode.  "


Kontaktujte poradkyňu