Online Tanec s bábätkom

Pozývame Vás na kurz Online Mama Dance v pohodlí vášho domova

Online Tanec s bábätkom v pohodlí vášho domova - Mama Dance
Online Tanec s bábätkom v pohodlí vášho domova - Mama Dance

"Ukážková hodina sa mi páčila a chcem sa pridať do kurzu"

Náplň kurzu:

poradenstvo nosenia,

tanec s bábätkom - základy brušných ale aj cigánskych tancov, ktoré krásne zapoja presne tie svaly a partie, na ktoré sa väčšinou zabúda a pomôžu nám pri starostlivosti o telo po pôrode. Pri rozcvičke môžete mať bábätko na sebe alebo položené na podložke pred sebou. Kurz je koncipovaný jemne a citlivo s ohľadom na náročné obdobie po pôrode a na prítomnosť bábätka na hodine.

V prípade vymeškania lekcií z kurzu, je možné si 1 hodinu nahradiť na nadchádzajúcom kurze. Ak sa mamička z nejakých dôvodov nemôže kurzu zúčastniť, je možné nájsť za seba náhradu, prípadne skúsime nájsť iné riešenie.

Predstavujem vám nový formát Tanca s bábätkom v šatke - Online Mama Dance. 

* Máte ďaleko na najbližší kurz tanca s bábätkom?

* Bojíte sa, že kvôli chorobám často vymeškáte?

* Vaše dieťatko je ešte príliš malé na kolektív alebo už príliš veľké na nosenie?

Online Mama Dance alebo aj Online Tance s bábätkom v šatke je kurz pre všetky mamičky a ženy, ktoré si chcú zatancovať, aspoň virtuálne sa "socializovať " a porozprávať sa s inými ženami o našich bežných radostiach a starostiach. Zatancujeme si spolu z pohodlia domova :) 

Kedy môžem začať cvičiť po šestonedelí alebo po pôrode? - Hneď ako sa na to cítite.

Neublížim svojmu dieťatku pri tanci? - Ako vyštudovaný pedagóg tanca som zostavila program a náplň kurzu tak, aby bol pre bábätká prínosom a aby sa cítili počas lekcií čo najpríjemnejšie. často nám počas tancovania zaspia.

Je tanec s bábätkom vhodný aj po pôrode sekciou? - Určite áno, prešla som dvoma sekciami a nebola to pre mňa prekážka. začať môžete hneď ako sa budete na to cítiť. Vy si najlepšie poznáte vlastné telo.

Nikdy pred tým som netancovala, nie je to ťažké? - Kurz je určený aj pre začiatočníkov


Ak vás trápia tieto a podobné otázky, jednoducho si dohodnite skúšobnú hodinu a rozhodnete sa sama.


Cena kurzu: 30€ /  jednorazové prihlásenie 6€

Dĺžka trvania kurzu: 6 lekcií po 5€ / plus 1 náhradná hodina v ďalšom kurze pri vymeškaní

Začíname:  02.03.2023 o 11:15 -12:15 hod 

Termíny: 02.03./09.03./16.03./23.03./30.03./06.04.

Môžem sa prihlásiť aj keď už kurz začal? - V prípade prihlásenia už počas trvania kurzu sa vypočíta alikvotná čiastka za kurz, bez možnosti náhrady pri vymeškaní. 

Čo ak vymeškám niektorú hodinu? - To sa pri deťoch stáva, preto je ku kurzu 1 hodina zadarmo, ktorú si môžete nahradiť pri nasledujúcom kurze, prípadne podľa dohody a možností aj osobne.