Kurz Tanec s bábätkom

Pozývame Vás na kurz Mama Dance v Petržalke

"Ukážková hodina sa mi páčila a chcem sa pridať do kurzu"

Náplň kurzu: poradenstvo nosenia, tanec s bábätkom - základy brušných tancov, ktoré krásne zapoja presne tie svaly a partie, na ktoré sa väčšinou zabúda a pomôžu nám pri starostlivosti o telo po pôrode. Pri rozcvičke môžete mať bábätko na sebe alebo položené na podložke pred sebou. Kurz je koncipovaný jemne a citlivo s ohľadom na náročné obdobie po pôrode a na prítomnosť bábätka na hodine.

V prípade vymeškania lekcií z kurzu, je možné si 1 hodinu nahradiť na nadchádzajúcom kurze, prípadne na kurze online. Ak sa mamička z nejakých dôvodov nemôže kurzu zúčastniť, je možné nájsť za seba náhradu, prípadne skúsime nájsť iné riešenie. 

V krásnych priestoroch tanečného štúdia Creative Labyrinth na Šustekovej 49 v Petržalke

Kurz je určený pre všetky maminky, aj bez predchádzajúcich tanečných skúseností. 

Kedy môžem začať cvičiť po šestonedelí alebo po pôrode? - Hneď ako sa na to cítite.

Neublížim svojmu dieťatku pri tanci? - Ako vyštudovaný pedagóg tanca som zostavila program a náplň kurzu tak, aby bol pre bábätká prínosom a aby sa cítili počas lekcií čo najpríjemnejšie. často nám počas tancovania zaspia.

Je tanec s bábätkom vhodný aj po pôrode sekciou? - Určite áno, prešla som dvoma sekciami a nebola to pre mňa prekážka. začať môžete hneď ako sa budete na to cítiť. Vy si najlepšie poznáte vlastné telo.

Nikdy pred tým som netancovala, nie je to ťažké? - Kurz je určený aj pre začiatočníkov

Ak vás trápia tieto a podobné otázky, jednoducho si dohodnite skúšobnú hodinu a rozhodnete sa sama.Cena kurzu: 63€ / jednorazové prihlásenie 10€

Dĺžka trvania kurzu: 8 lekcií po 9€ / plus 1 náhradná hodina 

Začíname: 02.02.2023 o 10:00 -11:00 hod.

Termíny: 02.02./ 09.02./ 16.02./ 23.02. sa nekoná - jarné prázdnin

02.03./ 09.03./ 16.03./ 23.03./ 30.03. 

Môžem sa prihlásiť aj keď už kurz začal? - V prípade prihlásenia už počas trvania kurzu sa vypočíta alikvotná čiastka za kurz, bez možnosti náhrady pri vymeškaní.

Čo ak vymeškám niektorú hodinu? - To sa pri deťoch stáva, preto je ku kurzu 1 hodina zadarmo, ktorú si môžete nahradiť pri nasledujúcom kurze, prípadne podľa dohody a možností aj online.