Barbora Stuchliková

13.04.2024
Šatka
Šatka
Ergonomický nosič
Ergonomický nosič

Barbora Stuchliková

Regionálna skupina-stránka: Šatkaňa; Nosíme deti Trnava

Kde poradenstvo poskytuje? - Pôsobím ako poradkyňa v meste Trnava a v okolí. Ponúkam osobné poradenstvo a nastavenie nosiča, či uviazanie šatky, po dohode u mamičky doma, na podpornej skupine alebo u mňa doma. Organizujem nosiace stretnutia v Materskom centre, Okružná 20, Trnava; Mamaklub, Limbová, Trnava

Na čo sa poradkyňa zameriava? - Poradím s nastavením ergonomického nosiča rôznych značiek. Ukážem a naučím uviazať šatku (rôzne druhy úväzov vpredu, na chrbte, na bok,... vrátane Ring Slingu). Skúsenosti s naviazaním detí rôzneho veku, od novorodenca až po zvedavého toddlera.

Absolvovaný kurz zameraný na šatky na nosenie detí.

Absolvovaný kurz zameraný na ergonomické nosiče.

Absolvovaný kurz pre lektorky Mama Dance.


Iné špecializácie? - Počas poradenstva sa zameriavam hlavne na správnu ergonómiu dieťaťa a matky. Zároveň ponúkam možnosť požičať nosiacu pomôcku za úhradu. Sprostredkovanie kúpy nosiacej pomôcky, ako aj drobné opravy nosiacej pomôcky, zatiahnutie očiek a roztrhaných nitiek, skrátenie šatky, či ušitie Ring Slingu.

Poradenstvo je spoplatnené

Kontakt: satkana.tt@gmail.com

Prečo sa rozhodla venovať poradenstvu nosenia? - "Som nosiaca mamina, dvoch detí, ktoré ma priviedli k noseniu, a ktoré som si zamilovala. Nosenie mi uľahčilo bežné, každodenné fungovanie, lepšie pochopenie potrieb detí, hlavne keď nám oni nevedia povedať o čo ide. V neposlednom rade aj dojčenie kdekoľvek a diskrétne."


Kontaktujte poradkyňu