Bc. Michaela Horňáková

24.02.2024
Šatka
Šatka
nosič
nosič

Bc. Michaela Horňáková 

Regionálna skupina-stránka: Nosíme v Ružinove, Nosenie detí s láskou

Kde poradenstvo poskytuje? - Bratislava - Ružinov, Môžem za mamičkou prísť, prípadne sa stretnúť v herničke vo Fresh Markete, MC Hojdana.

Na čo sa poradkyňa zameriava? - Zameriavam sa na nosenie v nosiči, dojčenie v nosiči.

Poradenstvo je spoplatnené - info u poradkyne. 

Absolvovaný kurz v Škole nosenia, zameraný na šatky na nosenie detí.

Absolvovaný kurz v Škole nosenia, zameraný na ergonomické nosiče.

Vyštudovala som liečebnú pedagogiku i dvojročný kurz Arteterapie a aktuálne vedomosti zo štúdia využívam pri výchove syna.  

Kontakt: michellehornakova@gmail.com

Prečo sa rozhodla venovať poradenstvu nosenia? - "Nosenie som videla prvý krát, keď som mala 10 rokov a moja sestra nosila svoju dcéru vo farebnej pásikavej šatke. Prišlo mi to krásne, hoci som tomu ako dieťa nerozumela. Keď som otehotnela, hneď som vedela, že chcem nosiť a začala som si o tom zbierať informácie. Ako prvé ma pri nosičoch zaujal rozdiel v cene a začala som si hľadať informácie. Ako prvé som si objednala šatky, v ktorých som synčeka nosila hneď ako sme prišli z pôrodnice. Nosenie som si zamilovala, poskytovalo mi slobodu, pomáhalo pri štrajku, v dojčení, v starostlivosti o dieťatko, seba i domácnosť. Pomáhalo mi a stále pomáha uspávať, presunúť sa, dojčiť, upokojiť synčeka. A to všetko vďaka informáciám, ktoré som si naštudovala. Preto chcem pomôcť novým maminkám v ich ceste rodičovstva, podporiť ich a poskytnúť im informácie o správnom ergonomickom nosení. Lebo nosenie pomáha, uľahčuje i spája. Nosiace maminy sa pri strete pohľadov na seba usmievajú! 🤗 "

Kontaktujte poradkyňu